Wczytuję dane...
Model: 531689
Kod producenta: 530357
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 18.00 PLN
Producent: Fischer

Tarcza tnąca fischer 531689 FCD-FHP 125 x 1 x 22,23 INOX

 

25 szt

 

Efektywna tarcza tnąca spełniająca najwyższe wymagania w zakresie wydajności.

Zalety:

  • Wyjątkowo cienka krawędź tnąca zapewnia minimalne powstawanie zadziorów oraz redukcję iskier.
  • Tarcza tnąca fischer FCD-FHP, wolna od zawartości żelaza i siarki, skutecznie zapobiega powstawaniu rdzy podczas cięcia stali nierdzewnej.
  • Wysoka trwałość i wydajność cięcia osiągane są dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ziarna ściernego z tlenku glinu, które w połączeniu ze zoptymalizowaną matrycą spoiwa zapewniają doskonałe rezultaty.
  • Wyjątkowo płynne i ciche cięcie umożliwia wykonanie większej liczby cięć i zapewnia wygodę obsługi. Tarcza idealnie sprawdza się w połączeniu z mocnymi szlifierkami kątowymi.
  • Dzięki spełnieniu normy oSa, tarcza tnąca gwarantuje wysokie bezpieczeństwo zarówno dla narzędzia, jak i użytkownika podczas cięcia różnego rodzaju materiałów.

Tarcza tnąca fischer FCD-FHP to skuteczne narzędzie do cięcia metalu, które spełnia wysokie wymagania wydajnościowe. Jest idealna do przecinania stali i stali nierdzewnej za pomocą silnych szlifierek kątowych. Wyjątkowo cienka krawędź tnąca zapewnia minimalne powstawanie zadziorów oraz redukcję iskrzenia. Dzięki wysokiej jakości rdzeniowi szlifierskiemu wykonanemu z tlenku glinu oraz zoptymalizowanej matrycy spoiwa, tarcza umożliwia płynne i ciche cięcie, co przekłada się na większą liczbę cięć i zauważalną łatwość obsługi.

Zastosowania:

  • Nadaje się do cięcia metalu litego i cienkościennego

Materiały budowlane:

  • Stal i stal nierdzewna

Specyfikacja techniczna:

Średnica                            125 mm
Średnica otworu              22,23 mm
Grubość                             1,0 mm
Ilość                                    25 szt

    Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...